ساعت کاری 09:00 – 13:00 و 16:00 – 20:00

همدان – میدان جهاد برج زاگرس ط 10

280 300 38 – 081

خدمات ما در آژانس دیجیتال باتیس

تمام خدمت یعنی تمام خدمات مورد نیاز شما در یک مجموعه قابل دسترسی است پس نگران ارتباط با چندین شرکت و هماهنگی کارها نباشید ما تمام نیاز های شما را مرتفع می کنیم.

123

شبکه های اجتماعی

حضور دراینستاگرام با 23 میلیون کاربر ایرانی از دغدغه های مدیران و تیم های فروش می باشد، ما در کنارتان تبلیغات هدفمندی را برای بهتر دیده شدن مجموعه شما راه اندازی خواهیم کرد.

Asset 2

ملزومات چاپی

داشتن ست اداری (سربرگ،کاتالوگ و...) از ملزومات یک شرکت بوده و این موارد می تواند کمک بسزایی در روند برندینگ شما باشد،تمامی این خدمات را با خیال راحت به باتیس بسپارید.

Asset 1

برندینگ

امروزه مجموعه ها بدون برندسازی محکوم به شکست خواهند بود،طراحی لوگو، انتخاب شعار، انتخاب رنگ سازمانی ایجاد هویت بصری و... حضور شما در ذهن مخاطب را موثرتر میکند.

طراحی اپلیکیشن

مجموعه ها جهت ارائه خدمات به مشتریان خود یا راه اندازی کسب وکاری جدید اقدام به ساخت و طراحی اپلیکیشن می کنند باتیس با سالها سابقه در این حوزه در کنار شماست.

کمپین های تبلیغاتی

مجموعه‌ای از فعالیت‌های تبلیغاتی چندجانبه است که با اهداف مشخص شده، مخاطب خاص وبرنامه‌ریزی دقیق، بکوشد مخاطبین را به استفاده از خدمات شما ترغیب نماید.

طراحی وبسایت خلاقانه

اگر در گوگل و گوگل مپ قابل رویت نیستید پس وجود ندارید! مخاطبین امروزه بیشتر از بررسی خیابان ها و بیلبورد ها به بررسی گوگل و وبسایت ها میپردازند، در دید باشید!

دوستان ما (مشتریان) در باره ما چه میگویند؟